Po lanách na HoryZonty

/súťaž o vstupenky na festival dobrodružných filmov/

Rád súťažíš a lákajú ťa netradičné výzvy? Neľakáš sa výšok ani vratkej pôdy pod nohami? Príď si zasúťažiť v nedeľu 6. októbra do lanového parku TARZANIA na trenčianskej Brezine.

Súťaž o celofestivalovú vstupenku na festival HoryZonty bude prebiehať počas celého dňa /6.10.2013*/ v čase od 10:00 do 18:00. Súťažiaci a ich rodinní príslušníci budú mať zľavu 20 percent z celkovej ceny účtu zaplateného počas súťažného dňa v lanovom parku TARZANIA Trenčín.

Víťazom sa stane ten, kto v najlepšom čase zdolá červenú /náročnejšiu/ trasu. Celofestivalovú vstupenku získa najrýchlejší muž, najrýchlejšia žena a aj jeden náhodne vyžrebovaný účastník pretekov.

Súťažiaci, ktorí na červenej trase dosiahnu čas pod 15 minút majú ďalší vstup do lanového parku zdarma.

Z detí vyžrebujeme tri, ktoré získajú po dve festivalové vstupenky /využiteľné i dospelými/ na popoludňajšie filmové bloky v piatok a v sobotu. V priestoroch festivalu bude počas týchto dní pre detí opäť pripravený detský kútik materského centra Srdiečko, kde môžu menšie deti stráviť čas, kým budú ich rodičia sledovať film, prípadne si oddýchnuť počas prestávky.

Festival HoryZonty sa uskutoční 14.- 16. novembra 2013 v Posádkovom klube v Trenčíne.

TARZANIA

TARZANIA je lanový park postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške na stromoch. Je určený všetkým, ktorí si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok. Každý účastník dostane inštruktáž a profesionálne vybavenie na lezenie.

Pre plynulosť pretekov odporúčame súťažiacim priniesť si niečo, na čom sa bude dať zmerať čas /stopky, mobil, hodinky.../

Lanový park na Brezine sa nachádza v tesnej blízkosti asfaltovej cesty smerom od hotela Brezina k Čerešňovému sadu. Autom sa tam dostanete od Štefánikovej ulice po Kukučínovej ulici. Pozostáva z dvoch trás vybudovaných pomocou 22 plošín vo výške približne 5 až 10,5 m nad zemou.

  • Modrá (kratšia a ľahšia) trasa meria 229 m.
  • Červená (dlhšia) trasa meria 276 m.
  • Detská trasa meria 71 m.

* Podľa predpovedí počasia nás čaká príjemné babie leto, ak by sa však počasie výraznejšie zhoršilo, súťaž bude presunutá na neskorší termín. O prípadnej zmene vás budeme informovať na web stránke a FB profile festivalu.

Fotografie

Tarzania Tarzania Tarzania Tarzania Tarzania Tarzania


 
HoryZonty